Pensiunea Lucinel
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sincere aprecieri

In jos

Sincere aprecieri Empty Sincere aprecieri

Mesaj  Sergiugas Mar Aug 12, 2014 5:17 pm

Buna.

Am fost impreuna cu socrii si sotia in vizita la Viena, am gasit feedbackuri pozitive despre pensiunea Lucinel si astfel am apelat la serviciile domnului Asandi. Ei bine, da, am plecat cu niste asteptari de acasa privind conditiile de cazare...si aceste asteptari au fost mult depasite. Conditiile de cazare sunt intradevar foarte bune dar, ce nu te poti astepta de acasa este felul in care domnul Asandi te va face sa te simti ca parte din familia dansului. Am avut parte de o primire frumoasa, suport in planificarea vizitei in Viena, locuri de parcare, locuri de vizitat care nu le stiam, locuri de luat masa etc.

Locatia si accesul catre Viena au fost potrivite, este usor sa te descurci, micul dejun servit la pensiune a fost grozav, in toate cele 3 zile, si cu siguranta voi reveni la pensiunea Lucinel pentru orice vizita la Viena, sesiune de shopping la Parndorf sau tranzit prin Austria.

VA MULTUMESC domnule Asandi.

Cu stima Sergiu

Sergiugas

Mesaje : 1
Data de înscriere : 12/08/2014

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum