Pensiunea Lucinel
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Multumiri :)

3 participanți

In jos

Multumiri :) Empty Multumiri :)

Mesaj  carmen budac Lun Aug 29, 2011 12:37 pm

Buna ziua Domnule Lucian,

Doresc sa va multumesc pentru sejurul foarte fumos pe care l-am avut la Viena datorita dvs, si precum v-am spus recomand cu mare caldura oricui doreste sa viziteze Viena sa apeleze la dvs pentru ca este fara indoiala cea mai buna alegere.
Va doresc multa sanatate si succes in tot ceea ce va propuneti!
Carmen Budac, Brasov

carmen budac

Mesaje : 1
Data de înscriere : 29/08/2011

Sus In jos

Multumiri :) Empty Re: Multumiri :)

Mesaj  gmcovrig Mar Sept 13, 2011 1:05 am

Buna seara domnul Lucian,
De 1 saptamana am ajuns acasa dar nu am reusit sa va scriem. Am inceput serviciul de lunea trecuta si nu am mai apucat sa va scriem si sa va spunem cat de bine ne-am simtit la dvs. Am ajuns bine in tara dupa ce am fost si prin Bratislava, am mers pe drumul spre Ungaria cam 20km fara nevoie de vigneta slovaca si am gasit si trecerea spre Ungaria pe autostrada imediat.
Va multumim ca am avut citeva zile din luna de miere f.f. frumoase la Viena si datoria dvs. Am avut un ghid super si ne bucuram ca am avut ocazia sa vorbim si sa stam la dvs.
Abia asteptam sa mai avem ocazia sa revenim, cu mare placere.

Tot respectul pentru pensiunea dvs. si conditii excelente la un pret mai mult decat excelent. Sper ca toti romanii care merg in Austria sa stie sa se cazeze la Domnul Lucian pentru ca nu au decat de castigat un prieten si un ghid foarte bine documentat.

Multumim foarte mult si toate cele bune din partea noastra!
Loredana si Gabi, Iasi


gmcovrig

Mesaje : 1
Data de înscriere : 13/09/2011

Sus In jos

Multumiri :) Empty vacanta minunata

Mesaj  McPreda Sam Oct 29, 2011 9:28 pm

A fost o vacanta minunata, in mare parte datorita d-lui Lucian. Stie sa fie o gazda perfecta, sa iti ofere o harta turistica a Vienei asa cum nu crezi ca se poate pana nu il cunosti. Asta pt ca o face din suflet, cu drag de romani. E minunat la pensiunea LUCINEL, te simti important si respectat de un om adevarat. Cine are ocazia sa mearga la Viena, sa caute pensiunea, si va trai o experienta de neuitat. Noi,alergaretii de la Constanta, ii multumim pt tot, si ne vom revedea cu siguranta.

McPreda

Mesaje : 1
Data de înscriere : 29/10/2011

Sus In jos

Multumiri :) Empty Re: Multumiri :)

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum